Kondorito - Avantura u svemiru

Kondorito - Avantura u svemiru ( Originalni naslov ) Animirani, Dečiji i porodični 1 h 28 min 2017
Crtani film Kondorito predstavlja ekranizaciju najpopularnijeg stripa u Latinskoj Americi. Priča prati Kondorita i njegove drugare u ludoj avanturi punoj smeha. U momentu kada Kondorito planira da se skrasi pored svoje devojke Anite, njenu majku koja ne odobrava njihovu vezu, otimaju vanzemaljci. On se sa svojim drugarima udružuje kako bi se izborio za svoju buduću taštu, a ujedno i da spasi planetu od vanzemaljaca.
Dostupne zemlje
Avganistan, Aland ostrva, Albanija, Alžir, Američka Samoa...
Glasovni jezik
Srpski
Titlovi
-
Glumci
Omar Chaparro, Jessica Cediel, Cristián de la Fuente, Jey Mammon, Coco Legrand, Mathías Brivio, Francisco Colmenero, Ignacio Ochoa, Tom Fahn, Michelle Ruff, Michael Sorich, Ren Mortensen, pregledaj kompletnu filmsku ekipu
Režija
Alex Orrelle,Eduardo Schuldt
Scenario
Rodrigo Moraes, Martín Piroyansky, Ishai Ravid
Produkcijska kuća
Fame Solutions
Kondorito - Avantura u svemiru - 1Kondorito - Avantura u svemiru - 2Kondorito - Avantura u svemiru - 3Kondorito - Avantura u svemiru - 4Kondorito - Avantura u svemiru - 5Kondorito - Avantura u svemiru - 6Kondorito - Avantura u svemiru - 7Kondorito - Avantura u svemiru - 8Kondorito - Avantura u svemiru - 9Kondorito - Avantura u svemiru - 10Kondorito - Avantura u svemiru - 11Kondorito - Avantura u svemiru - 12Kondorito - Avantura u svemiru - 13Kondorito - Avantura u svemiru - 14Kondorito - Avantura u svemiru - 15Kondorito - Avantura u svemiru - 16Kondorito - Avantura u svemiru - 17Kondorito - Avantura u svemiru - 18Kondorito - Avantura u svemiru - 19Kondorito - Avantura u svemiru - 20Kondorito - Avantura u svemiru - 21Kondorito - Avantura u svemiru - 22Kondorito - Avantura u svemiru - 23Kondorito - Avantura u svemiru - 24Kondorito - Avantura u svemiru - 25Kondorito - Avantura u svemiru - 26Kondorito - Avantura u svemiru - 27Kondorito - Avantura u svemiru - 28Kondorito - Avantura u svemiru - 29

Glumci

Omar Chaparro - Condorito
Jessica Cediel - Yayita
Cristián de la Fuente - Pepe Cortisona
Jey Mammon - Molosco
Coco Legrand - Tremebunda / Cuasimodo
Mathías Brivio - Fonola
Francisco Colmenero - Narrador
Ignacio Ochoa - Narrador
Tom Fahn - Condorito
Michelle Ruff - Chiki
Michael Sorich - Tremebunda
Ren Mortensen - Molosco
Allegra Clark - Yayita
Chris Tergliafera - Cortisona
Jake Eberle - Don Chuma
Doug Erholtz - Egghead
Kyle Hebert - Iron Throat
Kirk Thornton - Ignorancio
Richard Epcar - Fonola
Michael McConnohie - Don Cuasimodo
Rebecca Davis - Penelope
Dorothy Elias-Fahn - Orphan
Karen Strassman - Reporter
Darrel Delfin - Additional Voices
Kellen Goff - Additional Voices
Christina N. McBride - Additional Voices
Zachary T. Rice - Additional Voices
Laura Megan Stahl - Additional Voices

Režija

Alex Orrelle
Eduardo Schuldt

Scenario

Rodrigo Moraes
Martín Piroyansky
Ishai Ravid

Producenti

Javier Hernáez - senior producer
Hugo Rose - executive producer / producer
Abraham Vurnbrand - executive producer / producer

Muzičari

Fran Revert

Montaža

Pablo García Revert

Direktor fotografije

Alejandro Barbesi

Muzika

Fran Revert - composer: additional music / composer: theme music / orchestrator

Sektor za montažu

Pablo García Revert

Fotografija

Esteban Jose De Bonis - storyboard editor
Diego De Rose - storyboard supervisor
Santiago Fuentes - lead artist/art supervisor
Eric Montero - matte painter senior
Lisandro Alvarez Ugarte - storyboard supervisor
Rodrigo Villarreal - storyboard artist

Zvuk

Rita García-Salas - re-recording mixer
Guillermo Lopez Pico - re-recording mixer / supervising sound editor
Eric Raichelson - recording engineer

Specijalni efekti

Marco Merletti - senior vfx

Vizuelni efekti

Jean Pierre Arias Cornejo - lighting artist
Carla Antoinette Azpiri Florez - lighting artist
José Baldó Ballester - senior lighting & compositing artist
Kristina Blanes - lead visual effects
Juan Francisco Cevallos - lead compositing artist
Matías De Rose - vfx supervisor
Dennis Anthony Gamarra Lyon - sr lighting & comp
Agustin Ezequiel Gonzalez - Comp Supervisor / Lighting Supervisor / Look Dev Supervisor
Javier Ruiz Latorre - Senior Lighting Artist
Fernando Fausto Martínez - lighting artist
Alexia Moreno Obando - lead character fx
Emanuel Muñoz - colorist
Daniel Morante Ortiz - senior lighting artist
Eulalia Inés Banos Salas - Senior Lighting Artist

Animacija

Katia Cisneros Angulo - animator
Hernan Javier Beroldo - animator
Mariano Rodríguez Calvo - animator
Jonathan Canales Kapustín - senior animator
Sebastian Buitrago Carmona - animator
Sebastián Cartelli - animator
Jose Antonio Alcivar Chiquito - lighting artist
Félix Rodolfo Cuevas Tovar - lead rigger
Pedro Iván De Frías - lighting supervisor
Guilherme Paiva de Souza - mid animator
Eduardo Hinojosa Eliot - animator
Joanna Falcon Valdes - animator
Fernando Faustino - lighting artist
Paul Fernando Barragan Figueroa - mid animator
Ignacio Fina - lead animator
Angel Galindo - scene and composition supervisior
Mauricio Ivan Lopez Garcia - animator
Ramón Giráldez - technical director
Agustin Ezequiel Gonzalez - look & development supervisor
Yibran Gonzalez - senior animator
Alejandro Martin Grassano - lead look and doc lighting artist
Juan Pablo Guadarrama Orozco - compo senior artist
Hernán Guerra - rigging supervisor
Otilio Hernandez Sanchez - mid animator
Fernando Incetta - mid animator
Martin Lapetina - layout supervisor
Percy Laureano - character rigger
Pablo Lorenzo - animator senior / senior animator
Luis Miguel Roledo Luna - Character FX
Rolan Steven Arango Mazo - animator
Ariel Rafael Suero Medina - animator
Rafael Hernandez Jimenez Mesa - senior animator
Ignacio Ochoa - animation supervisor
Paloma Perez - mid animator
Pierre Philipe Masson Perez - motion grapher
Sebastián Raffaele - lead final layout
Miguel Angel Bellod Rico - lead lighting
Juan Francisco Saraví - senior animator
Diego Sepetich - lighting artist / scene composer senior / sr shading artist
Diego Hernan Sepetich - scene composer senior
Mauro F. Serei - senior animator
Ricardo Vasquez - tools developer
José Eduardo Nuñez-Melgar Vega - character rigger
Jairo Andres Cuadrado Vergara - animator
Jose Ignacio Corrales Villalobos - lighting senior
Rodrigo Villarreal - layout artist
Ulises Virgen - modeling supervisor

Dodatna ekipa

Agreda Eder - technical director assistant
Leandro Inocencio - technical director

Hvala

Tony Piantedosi - special thanks